SAKLI CENNET YEŞİL TOKAT

TOKAT ilimizin ulusal alanda tarihi kültürel doğal ve el sanatlarından oluşan zenginliğinin tanıtılması. Ülkemizin parlayan bir yıldız, tatil, kamp ve uğrak ...

Ülkemizin saklı cennetlerinden birisi olan TOKAT ilimizin tarihi, kültürel ve doğal mirasının yıllardır evin kapalı bir odasında bekleyen ve kapısının açılmasını bekleyen bir mekan olan TOKAT ilimiz, gerek coğrafi şartlar gerekse etrafında bulunduğu yol güzergahları nedeniyle sadece transit geçişin yapıldığı ve uzaktan yeşilliğine hasret bırakan bir şehrimiz olarak büyümeye, gelişmeye devam etmektedir. ilimiz adeta SAKLI CENNET YEŞİL CENNET olarak ülkemizin Orta Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. İlimizin 608.229 kişilik nüfusu, gerek mesleki üretimleri, gerek tarımı, gerekse üretim imkanları ile tanınmayı daha fazla büyümeyi ve gelişmeyi beklemektedir. İlimizin tarihi kültürel, doğal mirası ve mesleki değerlerinin tanıtılması ve varlığının bilinerek bir tatil ve kültür gezilerinin düzenlenildiği ilimiz olmasını amaçlamaktadır.

This project has been viewed 35 times.

Contact person: Mehmet Yılmaz

E-mail:

Phone: +903562147923

Fax: +903562131250

Website: http://www.tokat.gsb.gov.tr/

Facebook:

Twitter:

Project overview

SAKLI CENNET YEŞİL TOKAT is a project by
Tokat Youth Center
taking place
from 2013-04-05 till 2013-06-01
This project relates to:
Action 1.1 (Youth Exchanges), Action 2 (European Voluntary Service), Action 3.2 (Cooperation with Other Countries of the World)

Short URL to this project:

http://otlas-project.salto-youth.net/887

back to top