1. You are here:
  2. Start / 
  3. II. Ulusal Metot Fuarı (National Tool Fair)

All new training offers in your inbox: Be the first to know about new training offers with our e-mail notifications.

II. Ulusal Metot Fuarı (National Tool Fair)

Seminar

5-9 September 2017 | Kayseri, Türkiye

Türkiye Ulusal Ajansı, Abdullah Gül Üniversitesi ve SALTO EuroMed Kaynak Merkezi ortaklığında gerçekleştirilecek olan II.Ulusal Metot Fuarı, gençlik çalışanlarını, gençlik liderlerini ve gençlik alanında çalışan eğitmenleri biraraya getiren etkinliktir.
Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı), Abdullah Gül Üniversitesi ve SALTO Avrupa Akdeniz Gençlik Kaynak ve İyi Uygulama Merkezi ortaklığında Multilingual Tool Box işbirliği kapsamında ikincisi gerçekleştirilecek olan II. Ulusal Metot Fuarı, gençlik çalışanlarını, gençlik liderlerini ve gençlik alanında çalışan eğitmenleri biraraya getiren bir etkinlik olup şu hedefleri ön görmektedir: 1. Gençlik Programı alanında kullanılan yaklaşım, metot ve eğitim araçlarının karşılıklı değişimine katkı sağlamak, 2. Gençlik sektöründe pozitif etki yaratmak için eğitim araçlarının, metotlarının ve uygulamalarının kalitesini artırmak, 3. Gençlik alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların iletişim ve iş birliği ağı oluşturmalarına fırsat sunmak, 4. Vatandaşlık ve göç, göçmenlik, gençlerin aktif katılımı, kültürler arası öğrenme, sosyal dahil etme, kişisel girişimcilik, yenileşim gibi konularda farklı sektörlerden gelenlerin etkin çalışmalarını sağlamak için aralarında köprüler oluşturmak, Katılımcılarda aranan özellikler: * 5 Eylül 2017 akşamı başlayıp, 9 Eylül 2017 sabahı tamamlanacak olan faaliyetin tamamına katılım sağlayabilecek zamanı ve motivasyonu olan *Daha önce gençlik sektöründeki eğitim faaliyetlerinde test edilen ve gerektiğinde uluslararası fuarlarda kullanmak üzere uyarlanabilecek bir pedagojik eğitim aracını sunma ve paylaşma becerisi olan *Faaliyetin hedeflerine bağlı kişisel yeterliliklerini geliştirmek için fuar esnasındaki kazanımlarını nasıl kullanacağını planlayan ve fikir geliştiren, * Kazanımlarını diğer gençlerle paylaşma isteği ve projelendirme planı olan * Ulusal Metot Fuarı’nda belirlenecek olan 3 yenilikçi uygulama sahibi Bulgaristan – Varna’da 6 – 10 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Waves of Innovation” XII. Tool Fair’e seçilecektir.
Disclaimer!

Information about training activities reaches SALTO from the most different directions. SALTO cannot be held responsible for incorrect information or changes in the training activities. However, please inform SALTO, whenever you should come upon incorrect data in the European Training Calender. Always contact the organisers of the training activities themselves for the latest information.

Training overview

http://trainings.salto-youth.net/6772

This activity has already happened!

This Seminar is

for 40 participants

from Türkiye

and recommended for

Trainers

Working language(s):

Türkçe (Turkish)

Organiser:

Türkiye Ulusal Ajansı (Turkish National Agency) (National Agency)

Contact for questions:

Türkiye Ulusal Ajansı Gençlik Çalışmaları Koordinatörlüğü TCA Birimi

E-Mail:

Phone: xxx

Costs

Etkinliğe katılmaya hak kazanan katılımcıların ekonomik sınıf yolculuk masrafları ve 5 Eylül 2017 akşamından 9 Eylül sabahına kadar konaklama ve yemek masrafları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.

Participants are entitled to receive a Youthpass certificate from the organiser, for recognition of their competence development during the activity. Read more about Youthpass:

Youthpass Logo
back to top